CMIMET MUND TE RRITEN, PRANDAJ SIGURO REZERVIMIN TEND TANI

Mirsevini në Hotel Opera

HOTELI ME I MIRE NE QYTET


Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të Tiranës, përmban një restorant dhe WiFi falas në dispozicion gjatë gjithë qëndrimit. Hoteli ndodhet vetëm pak hapa larg nga sheshi Skënderbej dhe fare pranë Muzeut Historik Kombëtar dhe Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit. Në hotel do të gjeni shërbim 24 orë dhe një sallë për takime dhe konferenca.

Çfarë po ndodh në Hotel Opera?

Zbuloni Finesen

AKOMODIMI ME I MIRE

Çdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë. Disa akomodime përfshijnë edhe një zonë ndënjeje ku mund të pushoni.

Eksploroni dhomat tona.

Zbuloni Finesen

AKOMODIMI ME I MIRE

EÇdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me ajër të kondicionuar dhe ka një TV me ekran të sheshtë. Disa akomodime përfshijnë edhe një zonë ndënjeje ku mund të pushoni.

Eksploroni dhomat tona.

Çfarë mund të bëni në Hotel Opera?

PERSE TE NA ZGJIDHNI NE